Demiryolu
Taşımacılığı

Şirketlere hacimli ve ağır yüklerin taşınması hususunda çok fazla maddi açıdan yük olmadan hizmet alabilmesine olanak sunan sevk işlemlerinin başında demiryolu taşımacılığı gelmektedir. Bu taşımacılık yöntemi son derece güvenilirdir. Kaza riski çok azdır. Ayrıca çevre dostu da olan bir taşıma yöntemidir.

Öte yandan bu taşımacılık alanında hata riski de en aza indirilmiştir. Orman ve tarım ürünleri, yer altı kaynakları ve demir gibi ürünlerin alıcı merkeze taşınması genellikle demiryolları ile olmaktadır. Uzun mesafelerde de tercih edilebilen bu taşımacılık çeşidinin maliyeti de son derece uygundur. Diğer taşıma alanlarında olan trafik yoğunluğu bu alanda hissedilmez. Bekleme süresi fazla olmadığı için zamandan da tasarruf edilebilir.

d

Demiryolu Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

Şirketimizden demiryolu taşımacılık hizmetleri için 7 gün 24 saat fiyat alabilir ve bu fırsattan sizde yararlanabilirsiniz. Havaleli ve ağır tonajlı yükler için demiryolu taşımacılığı en uygun türdür. Sefer süreleri sabittir. Transit süresi karayoluna göre fazla olmasına rağmen yükler hasar almaz ve kaza riski çok azdır. Uzun bir dönem sabit fiyat garantisi bulunmaktadır. Ayrıca bu taşımacılık türü sayesinde karayolu trafiğindeki yük de hafifletilmiş olur. Çevreye son derece duyarlı bir taşımacılık yöntemidir. Bir yerden bir yere nakledilme zamanı diğer taşımacılık alanlarına göre fazladır. Ancak kaza ihtimali ve yüklerin hasar görme olasılığı en aza indirilmiş olur. Bu sayede sorunsuz bir biçimde yüklerinizin aktarılacaktır.

m

Demiryolu Taşımacılığının Sağladığı Olanaklar

Öncelikle şunu belirtmeliyiz, demiryolu taşımacılığında kaza riski çok az olduğu için en güvenilir taşıma çeşididir. Trafik yoğunluğu yaşanmaz ve yükleme işlemi biter bitmez yola çıkabilir. Taşınacak yüklere hasar gelme olasılığı demiryolu taşımacılığında en aza indirilmiş olur. Hava ve ilkim şartlarından etkilenmediği için her mevsim sağlıklı bir şekilde demiryolu taşımacılığı yapılabilir. Son dönemlerde tüm saydığımız bu nedenlerden ötürü yoğun bir şekilde tercih edilen bir taşıma sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Trafiğe takılmadan ve çok sık mola verilmeden alınan yerden istenilen yere yükler sorun çıkmadan taşınabilir. Bu durumda demiryolu taşımacılığının sağladığı olanaklar açısından önemlidir.

Tüm servislerimiz
7/24 destek hattı

Sorularınız ve teklif almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Ahenk, işbirliği ve güven ile

Armony Global; doğada ki ahenk, güven ve işbirliğinin iş hayatına uyarlanmış bir imgesidir!

Tüm destinasyonlara kolay erişim

f