Hakkımızda:Armony Global

Taşımacılık ve lojistik sektörü günümüzde dünya çapında yapılan bir hizmet olarak önem kazanmaktadır. Eski yöntemlerle yapılan taşımacılık yerini teknolojinin ve haberleşme araçlarının yoğun olarak kullanıldığı çağdaş bir sektör halini almıştır. Bu sebeple taşımacılık alanında çalışma yapan firmalar kendilerini çağın yeniliklerine açık hale getirmelidir. Armony Global olarak kendimizi her yönden günümüz şartlarına hazır hale getirmiş bulunmaktayız.

Taşımacılık ve lojistik dünyasında, 1993 yılından bu yana yüksek know-how ve deneyime sahip danışmanlarının ve güçlü iş ortaklarının birlikteliği ile 2017 yılında kurulan Armony Global yeni markası ile bu sektörde kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir. Çalışma prensiplerimiz arasında yer alan yenilikçi ve teknolojik destekli çalışmalarımız ile yurt içinde ve yurt dışında bu sektörün önde elen isimlerinden biri olmaya adayız. Hazırladığımız projeler ve yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmaları bu hedefimize ulaşma konusunda bizleri hep bir adım ileriye taşımaktadır. Bu sektörde verdiğimiz kaliteli hizmetlerle %100 müşteri memnuniyeti sağlama amacındayız. Bu amaca ulaşmak üzere sürekli çalışmakta ve verimli sonuçlara ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Armony Global İle Geleceğe Doğru

Armony Global firması olarak taşımacılık sektöründe gerçekleştirilen tüm yenilikleri almaya ve kullanmaya çalışmaktayız. Bu aşamada oluşturduğumuz profesyonel ekibimizle tam performans çalışmaktayız. Armony Global adını taşımacılık alanında en bilinen isim haline getirmek üzere projelere imza atmaktayız. Firma çalışanları ile birlikte taşımacılık sektörünün geleceğinde yer almak istemekteyiz. Yaptığımız çalışmalarda bu hedefe yönelik çalışmalar sergilemekteyiz.

Armony Global Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 

Lojistik alanında yapılan RO-RO, proje taşımacılığı, gemi taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, gümrükleme ve depolama konusunda uzman çalışanlarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz taşımacılık ve depolama alanındaki çalışmalarımızla bu alanda en iyi olma yolunda ilerlemekteyiz. Armony Global firması olarak ihtiyaç duyulan her an sizlerin yanında bulunmaktayız. Yapacağımız çalışmalarla ilgili sizleri bilgilendirerek bu alanda en kaliteli hizmeti en uygun şekilde vermekteyiz. Kaliteli hizmet uygun fiyat ve tüm dünyaya hitap eden bir firma olarak sizleri çalışmalarımızı görmeniz için bekliyoruz. Online olarak internet sitemizi ziyaret ederek de çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz kaliteli hizmet bizleri alanımızda en iyi firmalardan biri haline getirecektir.

Senede Yapılan Anlaşma
Sene Başına Ro-Ro
Ton Olarak Senede Yapılan Taşıma
Memnun Müşteri