Ro-Ro
Taşımacılığı

Armony Global Lojistik, RoRo (Roll on / Rolloff) taşımalarınızda, dünyanın herhangi bir yerindeki Teslim alma noktasından, nihai noktaya teslim edilene kadar gecen sureci, sizlerin karlılığınızı ve memnuniyetinizi saglıyacak şekilde entegre taşımalarımızı, güçlü işbirliğimiz ve değerlerimiz ile tek elden hizmetinize sunmaktayız.
Ayrıca RoRo taşımalarımızda da diğer taşıma alanlarında olduğu gibi, rekabetçi navlunlar temin ederek, her aşamada dikkatli bir planlama, koordinasyon ve bilgilendirme ile operasyonel ve dokümantasyon anlamında kolaylıklar sağlamaktayız.
Otomobil, kamyon, otobüs, treyler, madencilik ekipmanları, tarım ekipmanları, inşaat makineleri veya ağır proje yükü taşımalarınızda, RoRo ile taşıma şekli, en güvenli ve en verimli ulaşım aracıdır. Bunun nedeni, yüklerinizin RoRo taşımada; Geminin içine ve dışına, geminin rampası üzerinden,sürülebilir veya çekilebilir olması ve yükün her zaman güvertenin altına istiflenmesidir.
MAFI Treyler ile Taşıma, Statik ve Ağır Proje yükleriniz için;
Armony Global Lojistik; MAFI Trailers ile verimli bir şekilde statik kargo sevkiyatında da yenilikçidir. Aslında bu sevkiyat yöntemini geleneksel ‘’Tweendecker Gemileri’’ ve özel konteynerlerın yerine, RoRo Gemileri ile mafi uzerinde taşımayı tercih ediyoruz. Genel olarak maliyetler, birçok kargo türü için genellikle daha ucuzdur.
MAFI Trailers üzerinde genel olarak madencilik ekipmanlarını, inşaat ekipmanlarını, tarım ekipmanlarını, lokomotifleri, tekneleri, sanayi tesislerini, makineleri ve enerji üretim ekipmanlarını gönderiyoruz.
Statik ve ağır proje yüklerinizin taşımasını,mafi treylerlere veya lowbed treyler üzerine yükleyerek bu sayede taşımalarınızı daha güvenli ve az maliyetli taşıyabiliriz.
Size karşılaştırmalı fiyat sunmak ve yükünüzün taşımasının en verimli yoldan yapılması için işbirliği yapmaktan mutluluk duyarız.

 

m

Ro-Ro Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

Ro – Ro ile Taşıma Yapmanın Avantajları Nelerdir?
1.RoRo Taşımacılığında ,son destinasyona kadar özel ekipmanla geminin içinde taşındığından yükleme ve boşaltma sırasında hasar riski düşüktür.

2.RoRo Taşımacılığında, ambar üstü istifleme yapılmadığı için tüm seyahat boyunca sudan kaynaklı hasarlanma riski yoktur.

3.RoRo Taşımacılığında, yükleme ve boşaltma maliyetleri düşüktür.

4.RoRo Taşımacılığında, yükleme ve boşaltma süreleri hızlıdır.

5.RoRo Taşımacılığında, süratlerinin yüksek oluşu ve limanlarda bekleme sürelerinin düşük olması nedeniyle daha çok sayıda sefer yaparlar.

6.Roro konusunda uzmanlaşmış ekipler tarafından yükleme/tahliye yapılır.

Bu sebeplerle Ro-Ro modu en güvenli ve ucuz ulaşım modudur.

m

Hizmetlerimiz

Ro-ro olarak kabul edilebilen yük tipleri ; RoRo Kabul Edilen Kendinden Yürür Yük Tipleri:Otomobil,Otobüs, Kamyon, Bulldozer, Mobil Vinç,Ekskavatörİş makineleri ( paletli - lastik tekerlekli ),Traktör,Karavan, Her Türlü Tarım Araçları, İtfaiye Araçları, Beton Kamyonları ve Her Türlü İnşaat Aracı, RoRo Kabul Edilen Çekilebilir Yük Tipleri: Tır dorsesi, Mobil Beton Santrali, Tekne, Transmixer RoRo Kabul Edilen Kendinden Statik Yük Tipleri: İnşaat Ekipmanları,Tekne,Konteyner, Jeneratör, Tren Rayları ve Tanklar

Tüm servislerimiz
7/24 destek hattı

Sorularınız ve teklif almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Ahenk, işbirliği ve güven ile

Armony Global; doğada ki ahenk, güven ve işbirliğinin iş hayatına uyarlanmış bir imgesidir!

Tüm destinasyonlara kolay erişim

f