Havayolu
Taşımacılığı

Taşımacılık yöntemleri arasında en hızlı yöntem havayolu taşımacılığıdır. Hava departmanımız, butik hizmet anlayışı ile işe girişmiş olsa da her geçen yıl üzerine yeni hizmetler ilave etmesini bilmiş ve siz müşterilerimize nasıl daha iyi hizmetler verebileceğine odaklanmıştır. Şirketimiz gerek yurt dışı gerek yurt içi taşımada yüklerinizi birinci sınıf kalitede ve güvenli bir biçimde taşımayı sürdürmektedir. Uluslar arası ticaretin içerisinde olan tüm havalimanları için ithalat ve ihracat servisi olanakları sunmaktayız. Nitelikli hizmet anlayışımız ve güçlü acente ağımız sayesinde kapıdan kapıya nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Uçuş güvenliği ve hızını en üst seviyede sağlamaktayız. Uzman personelimiz sayesinde müşterilerimizin yüzde yüz memnun ediyoruz. Havayolu taşımacılığı yöntemini sizde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Havayolu Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

Havayolu taşımacılığını ithalat ve ihracat başta olmak üzere bütün ihtiyaç sahipleri yüklerini en uygun yöntemle en uygun zamanda ulaştırılmasını sağlayan yöntemdir.Havayolu taşımacılığı diğer taşımacılık çeşitlerine nazaran tarihsel süreç içerisinde yeni olmasına rağmen günümüzde en sık tercih edilen yöntemler arasına girmeyi başarmıştır. Son senelerde kullanım oranı daha da artmıştır. Bu taşımacılık türünde daha çok ağırlığı ve hacmi az, ancak değeri yüksek olan ürünler, eşyalar taşınmaktadır. Bu taşımacılık sisteminin sağladığı avantajların ilk sırasında teslim süresinin kısa olması gelmektedir. Dünya geneline yayılmış olan havayolları sayesinde dünyanın bir ucundan diğer bir ucuna istediğiniz ürününüzü rahatlıkla taşıma olanağı sunmaktadır. Eşyaların paketlenmesi itina ile yapılır ve ürününüze bir hasar görmemesi sağlanır.
d

Havayolu ile Taşınabilecek Ürünler Nelerdir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ağır ve hacimli yükler havayolu taşımacılığı için uygun değildir. Yükte hafif, pahada ağır olan eşyalar genel olarak bu yöntemle taşınır. Altın, elmas, mücevher gibi değerli madenlerin yanı sıra ilaç, kitap, yedek parça gibi ürünlerde havayolu ile taşınabilmektedir. Öte yandan yaş sebze ve meyveler, çiçekler gibi çabuk bozulma ihtimali olan gıda ürünler de havayolu aracılığı ile kısa zamanda taşınabilmektedir. İhracat işlemlerinde ön plana çıkan bir başka uygulaması ise numune gönderimi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tüm servislerimiz
7/24 destek hattı

Sorularınız ve teklif almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Ahenk, işbirliği ve güven ile

Armony Global; doğada ki ahenk, güven ve işbirliğinin iş hayatına uyarlanmış bir imgesidir!

Tüm destinasyonlara kolay erişim

f